HEMEN ARA PROJENİ BAŞLAT

Blog

 • Tanıtım Aracı Promosyon

  "Tanıtım Aracı Promosyon"

  Promosyon diğer adıyla eşantiyon, firmaların müşterileri için gönül almak ve müşteri sadakatini sağlamak için kullanılan hediyelerin bütününe verilen isimdir.
  Promosyon ürünleri doğru bir şekilde alınıp kullanıldığı zaman firmaların ürün satışlarında ciddi bir artış olduğu her zaman gözlemlenmiştir. Promosyon ürünlerine çok ücret ödemek, etkili reklam yapmak anlamına gelmemektedir.
  Firmaların içinde bulunduğu müşteri etkilişimine göre ve firmanın yapısına göre promosyon ürünleri yapılması daha doğru olacaktır. Promosyon ürün grubu genel mantalitede her ne kadar bireysel kavramlardan oluşsa da yelpaze çok geniştir. Mesela kalem ürünü görüntüde bir kavram olmasına rağmen Türkiye piyasasında yaklaşık 500 model kalem bulunmaktadır. Bu kadar çeşitliliğin olması hem ekonomik rekabet ortamının güncel olmasına, hem de klasikleşmiş ürün gruplarının yok olması anlamında olumlu bir sonuçtur.
  Promosyon gruplarını belli gruplarda toplamak istersek
  - Plastik promosyon ürünleri
  - Metal promosyon ürünleri
  - Deri promosyon ürünleri
  - Tekstil promosyon ürünleri
  - Ahşap promosyon ürünleri
  - Elektronik promosyon ürünleri
  - Matbaa promosyon ürünleri
  - Cam, Porselen, Seramik promosyon ürünleri
  - Döküm promosyon ürünleri
  gibi genel başlıklar ve bunların alt başlıkları altında toplayabiliriz.

  - Duvar Saati,
  - Ajanda
  - Tarihsiz Defter
  - Powerbank
  - Usb Bellek
  - Anahtarlık
  - Plastik Kalem
  - Metal Kalem
  - Masa Üstü ürünler
  - Çakmak
  - Geri dönüşümlü Ürünler
  - Küp Blok
  - Karton Çanta
  - Unutmayınız Kartı
  - Şapka
  - Tişört
  - Yelek
  - Önlük
  - Plaket
  - Madalya
  - Çanta
  - Sekreterlik
  - Kupa Bardak
  - Ödül Kupaları
  - Kalemlik
  vs.. birçok üründe Gaziantep’ten başlayıp Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine hizmet veren firmamız yılların tecrübesi ile Gaziantep promosyon firmaları arasında yer almaktadır.
  Gaziantep’te promosyon firması olarak hizmet veren firmamız Vetrolife Reklam Doğru reklam için her zaman yanınızda
  HEMEN SİPARİŞ VER  
 • Tübitak 4006 bilim fuarı

  "Tübitak 4006 bilim fuarında yapılması gereken reklam ürünleri"

  Son yıllarda tübitak tarafından gerçekeştirilen tübitak 4006 bilim fuarında yapılması gereken reklam ürünleri genel anlamda standarta binmiştir, bu ürünlerin tübitak'ın görsel uygunluk verdiği şekilde tasarlanması ön koşuldur. bu ürünlerden bazılarını sıralamamız gerekirse;
  * Tişört
  * Şapka
  * Davetiye
  * Yaka Kartı
  * Yaka İpi
  * Afiş
  * Branda
  * Balon
  * Plaket
  * Madalya
  * Kırlangıç Bayrak
  * Yelken Bayrak
  * Hatıra Fotosu Çektirme Standı
  * Kupa Bardak vs......
  gibi birçok ürünü saymak mümkündür

  Firmamız bu sene 4. sü düzenlenen destekli tübitak bilim fuarlarında geçen süre zarfında ortaokul ve liseler arasında gerek hızlı teslimat gerekse kaliteli ürün kullamına özen göstererek her yıl olduğu gibi bu yılda alnının akı ile bu işin altından kalkacaktır. Şimdiden bilim fuarlarında görev alan öğretmen ve öğrencilere başarılar dileriz.
  HEMEN SİPARİŞ VER  
 • Blog

  "Web site sahibi olmak yasal değil yaşamsal bir zorunluluktur."

  6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu 14 Şubat 2011 tarihinde 27846 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmış ve 01 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Yeni kanuna göre Ticaret Unvanı ve İşletme Adı olarak geçen Üçüncü kısmında her tacirin kullanması zorunlu bilgiler 39. Maddede sayılmış ve maddenin son bölümüne "Tüm bu bilgiler şirketin internet sitesinde de yayımlanır. " İbaresi konulmuştur. Bu da tüm şirketlerimize internet sitesi yaptırma veya mevcut sitelerini yeni kanunumuza uygun hale getirme zorunluluğu gelmiştir.

  Ayrıca web sitesi bulunmayan ya da mevcut sitesi eksik bilgiler içeren firma sahiplerine, tüm ortaklarına ve müdürlerine 6 aya kadar hapis ve para cezaları uygulanacağı bilgisini içeren 1524. Maddenin yürürlüğe girme tarihi ise 1 Temmuz 2013 olarak belirlenmiştir.

  Yeni ticaret yasası detaylı olarak incelendiğinde ; (39, 171, 174, 198, 353, 359, 399, 414, 420, 422, 428, 448, 450, 455, 460, 461, 482, 483, 486, 524, 541, 1524) maddelerinde internet sitesini ilgilendiren bilgilerin olduğunu görülmektedir. Yasanın tamamı ve ilgili maddeler için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
  GÖRÜNTÜLE